Vitajte na stránke! Ak chcete podobnú, kontaktujte ma.
  Peter Sýkora

  Peter Sýkora

  Foto - Tlač - Grafika - Webdesign
  Fotografovaniu sa venujem vážnejšie od roku 2007. Neskôr som k tejto záľube začal pridávať ďaľšie aktivity a vzniklo z toho grafické štúdio s pomerne širokým záberom poskytovaných služieb v oblasti fotoslužieb, digitálnej tlače, grafiky a webdesignu.

  Hlavné udalosti

  • Január 2017

   Vytvorenie tejto stránky

   Stránka je zameraná na prezentáciu mojich fotografií a projektov so zámerom jednoduchého vyhľadávania fotografií podľa kľúčových slov a kategórií. Stánka beží vo WordPresse so špeciálnou šablonou zameranou na portfoliá a blog. Šablona obsahuje množstvo doplnkov pre jednoduché a prehľadné vytváranie stránok.
  • September 2016

   Nová verzia eshopu www.canonline.sk

   Cieľom prestavby stránky bolo rozšírenie počtu produktov, prispôsobenie stránky na responzívny dizajn, implementácia grafického editora na návrh jednoduchých produktov za účelom tlače /tričká, hrnčeky, magnetky, vizitky…/ Použitá bola špeciálna šablona pre systém Opencart.
  • 2015

   Nákup produkčných tlačiarní

   Upgrade tlačiarne IPF6300 na väčší a novší model Canon IPF8400 /šírka tlače 112cm/, dokúpenie ďaľších produkčných tlačiarní pre digitálnu tlač Xerox Phaser 7760, Konica Minolta Bizhub C253 a termosublimačnej tlačiarne na tlač fotolabových fotografií DNP DS 620.

  • 2010

   Vytvorenie eshopu www.canonline.sk

   Začiatok výroby fotoobrazov, naberanie skúseností v oblasti veľkoformátovej tlače fotografií, testovanie materiálov pre tlač. Kúpa tlačiarne na profesionálnu tlač fotografií Canon IPF6300. Prvý eshop bežal vo Virtuemarte pod redakčným systémom Joomla. V tom čase som súčasne pracoval ako webmaster vo firme na dizajnové osvetlenie.
  • 2007

   Kúpa prvej zrkadlovky Nikon D80

   Tým sa to všetko začalo 🙂 Neskôr som ju vymenil za novší model Nikon D90. Momentálne používam kombináciu Nikon D700 /FX/ a Nikon D7200 /DX/. Za ten čas som vyskúšal množstvo pevných a zoomových skiel až kým som nedospel k názoru, že menej je niekedy viac. Momentálne používam len 3 sklá: Tamron 24-70mm f2.8, Tamron 70-200mm f2.8 a pevný Nikkor 50mm f1.8G, ktorý asi vymením časom za kombo Sigma Art 24mm f1.4 a Tamron 85mm f1.8 VC