Prochot v jarnom kvete

Prochot v jarnom kvete – Veľkoformátová fotografia

  • Popis
  • Chem vyrobiť ako obraz
  • Video
  • Licencia

O prírodných krásach obce Prochot si môžete vytvoriť vlastný názor z publikovanej panoramatickej fotografie. Pôvodný plán bol preskúmať zaujímavé miesta na fotenie Prochotského potoka. Vybral som sa bicyklom „s plnou poľnou“ foto výbavou po lesnej ceste ponad prochotské lazy. Lazy sú známe so slovenského filmu Kosenie Jastrabej lúky z roku 1981 v hlavnej úlohe s Jozefom Krónerom.

Cestou ma najviac zaujal tento pohľad. Samotný Prochot sa nachádza hneď za pekne osvetleným lesíkom tesne nad stredom panorámy. Počasie bolo premenlivé a po prvých kvapkách som to chcel zabaliť. Keď som ale zbadal trhlinu v oblakoch, rozhodol som sa že si počkám či sa to potrhá a nevykukne slnko.

Prochot – Info

Prochot je podhorská dedinka v okrese Žiar nad Hronom.  Leží v nadmorskej výške 500 m.n.m a je obklopená z 3 strán pohorím Vtáčnik. Je známa hlavne prochotskou domácou pálenkou, ktorá sa údajne pálila v každom druhom dome. Je vstupnou bránou do pohoria Vtáčnik 1396 m.n.m. Turistická trasa cez Prochot na Vtáčnik je popísaná v nasledovnom blogu: Výstup na Vtáčnik.

 Motív je zložený zo 6 fotografií: 6 záberov na výšku v jednej rade

Ak máte záujem o výrobu obrazu stiahnite si najskôr zmenšenú fotografiu do vašeho PC ako prílohu /viď nižšie „Prílohy na stiahnutie“/ a potom kliknite na tlačidlo „OBJEDNAŤ VLATNÝ OBRAZ„. Samozrejme ak máte vlastný motív (fotografiu) na výrobu obrazu, neváhajte a pošlite ho na výrobu cez eshop. Výrobou obrazov sa zaoberám od roku 2010. Na kvalite tlače a materiálov určite nešetrím, pozrite si hodnotenia mojich zákazníkov na stránke.

Budete presmerovaný na stránku Canonline na výrobu fotoobrazov. Tam si vyberte o aký typ obrazu máte záujem, vložte stiahnutú fotografiu do objednávky /hlášku o malom rozlíšení ignorujte/ a vyplňte všetky požadované hodnoty pre tlač. Cena za poskytnutie motívu za tlač je individuálna a závisí od veľkosti požadovaného obrazu, počtu kusov, účelu použitia a pod. Túto cenu si treba vyžiadať emailom: info@petersykora.com alebo telefonicky na 0949 174 633 a bude Vám vyúčtovaná nezávisle od ceny za výrobu obrazu vo finálnej faktúre.

Obraz bude vyrobený samozrejme z vysokého originálneho rozlíšenia, čiže nie z toho ktoré máte stiahnuté ako prílohu.

Ak chcete exkluzívne a reprezentatívne prevedenie odporúčam produkt „Foto s vonkajším rámom“ v kombinácii s Nielsen hliníkovým rámom a tlačenou paspartou. Súkromne používam často ešte prevedenie so širokým dreveným rámom a bez pasparty. Ako médium na tlač osobne preferujem plátno pred fotopapierom pre jeho zaujímavú štruktúru, matné prevedenie bez odleskov, vodeodolnosť a vysokú životnosť.

Ak sa Vám viac páči prevedenie bez viditeľného vonkajšieho rámu, odporúčam nasledovné prevedenie „Foto na plátno – Vnútorný rám„, ktoré sa používa najčastejšie a je za výhodnú cenu. V prípade, že obraz nemá štandardné rozmery, použite nasledovné prevedenie „Foto na plátne – Vlastný formát

Doprava aj väčších rozmerov obrazov nie je problém, na balenie používame kvalitný kartón a penové ochranné profily.

V prípade Vášho záujmu o zakúpenie licencie na použitie fotografie alebo o objednanie vytlačenej fotografie kontaktujte ma prosím na email info@petersykora.com

Bez súhlasu autora je zakázané fotografie používať na iných webových stránkach alebo vo vytlačenej podobe!

 

Prílohy na stiahnutie