Zamrznutý Hron
  • Popis
  • Chem vyrobiť ako obraz
  • Video
  • Licencia

Zamrznutý Hron v dedine Dolná Ždaňa.

Pôvodný plán bol nafotiť Hron ešte pred západom slnka z mostu pri futbalovom štadióne. To som však nestihol a tak som sa vybral na obľúbené miesto ku starej naklonenej vŕbe. Tesne po západe slnka býva často zaujímavé svetlo na fotenie. Hron v minulom storočí býval zamrznutý z rozprávania rodičov pravidelne každý rok tak, že sa na ňom dalo korčuľovať. V súčasnej dobe otepľovania je to už skôr zriedkavý jav.

Toto je prakticky prvá publikovaná fotografia skladaná z viacerých záberov do veľkoformátovej fotografie s originálnym rozlíšením nad 50 Mpx.

Fotografie s vysokým rozlíšením je možné filtrovať na webe podľa slova „Velkoformat“ a do budúcnosti sa im chcem venovať častejšie. Hlavným dôvodom je trochu iný uhol pohľadu s menším skreslením ako ponúka širokouhlý objektív a kompozičná volnosť. Nemenej dôležitá je aj omnoho vyššia kvalita tlače po celej ploche obrazu v porovnaní so širokáčom. Fotografie sú vhodné pre tlač aj viac metrových formátov v nekompromisnej kvalite (obrazy nad 1 m, tapety na celú stenu, firemné dekorácie a pod.) Ak niekoho zaujíma tento spôsob fotenia, môže mi napísať dole do komentárov.

 Motív je zložený z 30 fotografií: 2 rady po 5 záberov na výšku, 3x expozičný bracketing

Ak máte záujem o výrobu obrazu stiahnite si najskôr zmenšenú fotografiu do vašeho PC ako prílohu /viď nižšie „Prílohy na stiahnutie“/ a potom kliknite na tlačidlo „OBJEDNAŤ VLATNÝ OBRAZ„. Samozrejme ak máte vlastný motív (fotografiu) na výrobu obrazu, neváhajte a pošlite ho na výrobu cez eshop. Výrobou obrazov sa zaoberám od roku 2010. Na kvalite tlače a materiálov určite nešetrím, pozrite si hodnotenia mojich zákazníkov na stránke.

Budete presmerovaný na stránku Canonline na výrobu fotoobrazov. Tam si vyberte o aký typ obrazu máte záujem, vložte stiahnutú fotografiu do objednávky /hlášku o malom rozlíšení ignorujte/ a vyplňte všetky požadované hodnoty pre tlač. Cena za poskytnutie motívu za tlač je individuálna a závisí od veľkosti požadovaného obrazu, počtu kusov, účelu použitia a pod. Túto cenu si treba vyžiadať emailom: info@petersykora.com alebo telefonicky na 0949 174 633 a bude Vám vyúčtovaná nezávisle od ceny za výrobu obrazu vo finálnej faktúre.

Obraz bude vyrobený samozrejme z vysokého originálneho rozlíšenia, čiže nie z toho ktoré máte stiahnuté ako prílohu.

Ak chcete exkluzívne a reprezentatívne prevedenie odporúčam produkt „Foto s vonkajším rámom“ v kombinácii s Nielsen hliníkovým rámom a tlačenou paspartou. Súkromne používam často ešte prevedenie so širokým dreveným rámom a bez pasparty. Ako médium na tlač osobne preferujem plátno pred fotopapierom pre jeho zaujímavú štruktúru, matné prevedenie bez odleskov, vodeodolnosť a vysokú životnosť.

Ak sa Vám viac páči prevedenie bez viditeľného vonkajšieho rámu, odporúčam nasledovné prevedenie „Foto na plátno – Vnútorný rám„, ktoré sa používa najčastejšie a je za výhodnú cenu. V prípade, že obraz nemá štandardné rozmery, použite nasledovné prevedenie „Foto na plátne – Vlastný formát

Doprava aj väčších rozmerov obrazov nie je problém, na balenie používame kvalitný kartón a penové ochranné profily.

V prípade Vášho záujmu o zakúpenie licencie na použitie fotografie alebo o objednanie vytlačenej fotografie kontaktujte ma prosím na email info@petersykora.com

Bez súhlasu autora je zakázané fotografie používať na iných webových stránkach alebo vo vytlačenej podobe!

 

 

Prílohy na stiahnutie